виготовлення і постачання  бетону

доставка бетону на будівельний майданчик, аренда бетонозмішувача

   Бетон – це штучний кам’яний матеріал, отриманий внаслідок тверднення раціонально підібраної та однорідно змішаної й ущільненої суміші в’яжучої речовини (цементу), води, заповнювачів та модифікуючих добавок.
   Якщо будівництво вашого об'єкта підкріплено проектом, то в ньому вже визначені марки бетону, необхідні для фундаменту або інших конструкцій. Враховуючи ступінь міцності бетону, матеріал ділиться на класи (позначається «В») і марки (позначається «М»). Чим вище числові значення марок бетону (наприклад, М300, М400 або М500), тим більш міцним вважається матеріал. Від класу і марки залежить, в яких видах конструкцій він буде застосовуватися. Крім того, міцність і довговічність споруди прямо залежать від дотримання технології приготування бетонної суміші.
   ПП «Рембуд-Захід» пропонує бетон марок М100 - М400, та виготовлення бетонних сумішей різної пластичності, міцності, водопроникності, класу для різноманітних споживчих потреб в залежності від галузі використання та призначення. Уточнити вид, об’єм і вартість доставки бетону можна за тел.: (067) 97-56-137, (095) 526-37-11.

бетон доставка Дубно

Вибір певної марки бетону залежить від призначення цього матеріалу. При будівництві житлових будинків зазвичай використовується діапазон з М200 до М400, що вказують на граничну міцність матеріалу на стиснення.

При підрахунку враховуйте, що марка цемента повинна в 2-2,5 рази перевищувати марку майбутнього бетону, як це показано зправа в таблиці.

Ціна бетону марки М100 – М500 = від 1070 грн. 

Доставка бетону за допомогою спеціалізованого автобетонозмішувача дозволяє зберегти однорідність бетону - адже під час всього періоду транспортування відбувається безперервне перемішування бетону, що зберігає його високі характеристики, захищає розчин від схоплювання бетону і порушення його консистенції. Саме однорідність сприяє тому, щоб після схоплювання бетон став максимально міцним і довговічним.

Доставка бетону: Татра бетонміксер 7 кубів

Вартість доставки потрібно з'ясовувати при оформленні замовлення (в межах міста вартість одна, при відстані до об'єкта більше 10 км вартість доставки залежить від кілометражу) - вам необхідно зв'язатися з нами за контактними тел.: (067) 97-56-137, (095) 526-37-11.

Продаж і доставка сипучих будівельних матеріалів: щебінь, відсів, гравій, пісок, цемент

Щебінь гранітний

Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель.
   1.  велика фракція     40 – 70 мм.
   2.  середня фракція   20 – 40 мм.
   3.  дрібна фракція        5 – 20 мм.

Гранітний відсів – найдрібніша фракція гранітного щебеню:  2 – 5 мм. Застосовується для відсипання доріжок, спортмайданчиків, для виготовлення бетонних виробів, зокрема з поверхнею "митого бетону".

Пісок будівельний

Пісок застосовується в будівельних розчинах для:
   1. Штукатурка цементно-піщана.
   2. Штукатурка вапняна.
   3. Стяжка підлоги.
   4. Бетонування підлоги.
   5. Монолітні будівлі, бетонування стовпчастих фундаментів
   6. Виробництво бетонних виробів
(тротуарна плитка, плити перекриття).
Відповідно до Держстандарту, вага стандартного будівельного піску складає 1550-1800 кг / м³ (18,5–20,4 кг / відро). Вага сухого пухкого піску дорівнює 1440 кг / м³, а утрамбованого – 1680 кг / м³.

Цемент М-200 - М-500

Портландцемент в мішках марки М200 – М500. Найпоширеніші марки від 400 до 500. Виготовляються ж марки цементу до 600-й і навіть 700-ї марки. При будівництві житлових будинків зазвичай використовується діапазон з М200 до М350.  Цемент - штучна неорганічна в'язка речовина, один з основних будівельних матеріалів, що дозволяє отримувати вироби і конструкції високої міцності. Всі цементи мають досить швидкий час твердіння. Початок твердіння - схоплювання - лежить в межах 40–50 хв, а кінець твердіння близько 10–12 годин.

Бетон

Бетон – штучний кам’яний матеріал, отриманий внаслідок тверднення однорідно змішаної й ущільненої дозованої суміші цементу, води, заповнювачів (пісок, щебінь, гравій) та модифікуючих добавок. Різні наповнювачі надають бетону міцність і збільшують його технічні характеристики. Марка бетону вище, чим більше в його складі цементу. При виготовленні бетонів високих марок, 300 і вище використовують марку цементу, яка вище марки бетону в 2 – 2,5 рази. Набір міцності бетону поступовий, і досягає проектної за 28 днів твердіння.

продаж щебеню, піску, гравію

РЕМБУД-ЗАХІД ПРОПОНУЄ ЗАБУДОВНИКАМ сипучі будівельні матеріали: гравій, пісок, цемент, гранітний щебінь від виробника різних фракцій. Вартість щебеню, піску, відсіву тощо Ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними телефонами. Можливість поставок вагонними нормами. Ціни помірні. Розрахунок як за готівку так і по перерахунку.

Доставка будматеріалів можлива як нашим транспортом, так і самовивозом. Замовити доставку можна при оформленні покупки партії цементу та інших будматеріалів (пісок, відсів, щебінь). Терміни і ціна доставки розраховується в кожному випадку індивідуально. Ціна доставки залежить від типу автотранспортного засобу, місткості кузова за кількістю піддонів, зміни цін на ПММ. Якщо ви хочете придбати цемент в роздріб невеликим обсягом, наприклад кілька мішків, то вам необхідно буде самостійно забирати продукцію. Для більш детальної інформації (як до нас проїхати і години роботи) рекомендуємо зв’язатися з нами за контактними телефонами: (067) 97-56-137,  (095) 526-37-11.

 
 
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные компании, выставки, готовые проекты домов
Оперативна розробка вебсайтів
+38 (067) 97-56-13;  38 (095) 526-37-11