Штукатурка вапняно-піщана, ГІПСОВА

ШТУКАТУРНІ МЕХАНІЗОВАНІ ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ ЗА НІМЕЦЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Штукатурні роботи (штукатурка стін, стелі, віконних і дверних укосів) - один з основних етапів проведення оздоблювальних робіт, це основа, за якою визначається якість оздоблювальних робіт в цілому. Від правильності кутів (90 градусів), рівності стін і стель залежить якість подальших оздоблювальних робіт.

ПП "РЕМБУД-ЗАХІД" виконує штукатурні роботи високої якості механізованим способом із застосуванням штукатурних станцій Putzmeister MP-25, Р-13 , що дозволяє нам робити великі обсяги в короткі терміни. 
Завдяки використанню сучасних технологій штукатурні роботи виконуються на якісно високому рівні, з високою продуктивністю, в найкоротші терміни і при всьому цьому коштують на порядок дешевше, аніж штукатурка ручним способом. Продуктивність механізованих штукатурних робіт становить 100-150 м2 високоякісної поверхні за робочу зміну. Машинна штукатурка може використовуватися як для зовнішніх (фасадних), так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Механізовані штукатурні роботи виконуються кваліфікованими бригадами ПП "РЕМБУД-ЗАХІД" з досвідом роботи за кордоном, повністю оснащеними всім необхідним комплексом штукатурного обладнання.

Наше обладнання дозволяє нам виконувати обштукатурювання поверхонь як готовими (фасованими) цементно-вапняними штукатурними сумішами, так і готувати штукатурний розчин (цемент, вапно, пісок) безпосередньо на будівельному майданчику, що зручно на великих об'єктах. Мобільність обладнання дозволяє вирішувати будь-які завдання при висотному будівництву (транспортування під тиском на будь-який поверх). Приготований цементно-вапняний розчин відрізняється пластичністю, міцністю, добре зчіплюється з поверхнею. За допомогою стисненого повітря розчин набризкується на поверхню стін в потрібному місці і рівномірно розподіляється по всій поверхні. Далі формується загальна поверхня штукатурки за раніше встановленими маячками, вирівнюється правилами, поверхня затирається до необхідної фактури. Робляться контрольні заміри рівня і площини поверхні штукатурки в декількох точках, при необхідності коригується рівень поверхні.

ПЕРЕВАГИ штукатурних робіт
механізованим способом:
  • Ідеальна якість готової поверхні: ідеально гладенька поверхня
  • Отримана поверхня не вимагає додаткової шпаклівки;
  • Висока продуктивність;
  • Економна витрата матеріалу;
  • Штукатурні суміші для машинного нанесення коштують дешевше;
  • Приготовані машинним способом штукатурні розчини пластичні, міцні, добре зчіплюються з поверхнею.
  • Рівномірне і економне набризкування штукатурного розчину;
  • Потрібно менше робочої сили.

Цементно-вапняна штукатурка застосовується для високоякісного оштукатурювання зовні по фасадах будівель, а також для якісної внутрішньої обробки в сухих і вологих приміщеннях по цегляній кладці, бетону, пінобетону, газобетонній основі.

Основне призначення цементно-вапняної штукатурка - утеплення будівлі, захист від руйнування атмосферними опадами, підвищення вогнестійкості. Ідеально підходить для штукатурення поверхонь в приміщеннях з підвищеною вологістю, оскільки вапно, що входить до складу штукатурного розчину, знищує цвіль, запобігає корозії металу.

Гіпсові штукатурки дорожчі, але теж мають свої плюси: швидко твердіють і сохнуть, мають абсолютно гладку поверхню, підвищують вогнестійкість і теплоізоляцію конструкцій, мають здатність поглинати надлишкову вологу, при цьому додатково грають роль акустичної ізоляції.

 
 
 
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные компании, выставки, готовые проекты домов
Оперативна розробка вебсайтів
+38 (067) 97-56-13;  38 (095) 526-37-11