Стяжка  з  піску  та  цементу

Професійне якісне і швидке облаштування ідеально рівної підлоги

Основні переваги
напівсухої цементно-піщаної стяжки:

Стяжка для підлоги - вирівнюючий цементно-піщаний шар, що укладається на перекриття, по якому настилається фінішне покриття.  Ми застосовуємо німецьку технологію по влаштуванню стяжки з напівсухої цементно-піщаної суміші з тривимірним фіброармуванням по свіжоукладених маяках.

  • Стяжка не вимагає просушки.
  • Укладати підлогове покриття можна, не вичікуючи 45 діб, як у випадку застосування традиційних сумішей. Вже через 12 годин стяжка витримує пішохідне навантаження, а через 94 години Ви сміливо можете приступати до опоряджувальних робіт.
  • Вона значно легша, ніж традиційні бетонні суміші.
  • Не вимагає додаткового вирівнювання, ідеальна основа під плитку, паркет, лінолеум, полімер;
  • Шліфовка стяжки відбувається водночас з укладанням;
  • Завдяки малому вмісту води в цементно-піщаному розчині стяжка добре ущільнюється, не дає усадки і не утворюються мікротріщини - ідеально рівна підлога!

Суміш готується в розчинонасосі Putzmeister чи BMC і подається за допомогою стисненого повітря по гумовому шлангу на місце укладання (до 100 метрів по вертикалі і 150 метрів по горизонталі). Витратні матеріали для приготування суміші - основа: вода + цемент + річковий пісок. У приміщенні суміш вивантажується в потрібному місці і її розподіляють по всій поверхні підлоги вручну. Формуються маяки та направляючі за заданими точками за допомогою оптичного та лазерного нівелірів. Укладання напівсухої цеметно-піщаної стяжки робиться на поліетиленову плівку з крайовою демпферною плівкою по периметру.

Товщина стяжки визначається для кожного випадку окремо залежно від конкретних умов. Для міцнішої стяжки (складські приміщення, паркінги, гіпермаркети ) додатково застосовують фіброармування, пластифікатори. Верхній шар стяжки ущільнюється методом шліфування затирочною машиною для отримання ідеально рівної поверхні.
ВІДМІННОСТІ напівсухої стяжки від мокрої заливки підлоги добре видно в таблиці - ТУТ

 
Напівсуха цементна стяжка найчастіше використовується в квартирах і приватних будинках. За допомогою шліфувальної машини можна добитися абсолютно гладкої поверхні напівсухої стяжки.
Крім вирівнювання поверхні під укладання фінішного покриття, стяжка володіє і рядом інших функцій:
  • посилення жорсткості поверхні;
  • створення гідро - та теплоізоляції;
  • організація потрібного ухилу для відводу води, якщо це вимагається за призначенням приміщення;
  • маскування інженерних та електричних мереж і комунікацій.
 
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные компании, выставки, готовые проекты домов
Оперативна розробка вебсайтів
телефони РемБудЗахід
 +38 (067) 97-56-13;  38 (095) 526-37-11